Ukosowarki rur, dennic i zbiorników

Katalog urządzeń

W tym dziale znajduje się grupa fazowarek do mechanicznego ukosowania rur, trójników, kolan, łuków itp. oraz zbiorników i dennic. Znajduje się też grupa maszyn które służą do jednoczesnego cięcia i fazowania rur w jednej operacji.

Z uwagi na budowę i zastosowanie są to cztery grupy fazowarek:

Ukosowarki stacjonarne rur, kolan i łuków przeznaczone do wydajnego i powtarzalnego wykonywania operacji fazowania, kalibrowania, podtaczania, planowania. Dedykowane są do prowadzenia operacji w halach fabrycznych z dużą wydajnością przy jednoczesnym wymaganiu dokładności i powtarzalności. Solidna konstrukcja [w tym sztywny system szczęk chwytających] pozwala na fazowanie rur, kolan, trójników i łuków z różnych materiałów - począwszy od stali konstrukcyjnych, rurowych, wysoko wytrzymałych, wysokostopowych (nierdzewnych i kwasoodpornych w tym Duplex) etc. System chłodzenia narzędzi i regulacja prędkości wrzeciona, pozwalają na niewielkie zużycie płytek skrawających w stosunku do ilości przerabianego materiału.

Ukosowarki stacjonarne wytaczające rur, które różnią się od klasycznie ukosujących bokiem płytki, tym, że działają narożem oraz mogą poruszać się po trajektorii innej niż owal.

Mobilne ukosowarki frezujące przeznaczone do pracy bezpośrednio na rurociągach jak i zbiornikach cienkościennych. Fazowarki można użytkować zarówno w halach fabrycznych jak i w terenie. W zależności od modelu mogą fazować rury w trudnych warunkach remontowych tj. bezpośrednio w wykopie czy na wysokościach.

Ukosowarko przecinarki rur zostały zaprojektowane dla wszystkich którzy oczekują bardzo dużej wydajności i powtarzalności. Są to maszyny stacjonarne, zastępujące zarówno klasyczną ukosowarkę jak i przecinarkę rur. Dedykowane są do stosowania w przygotowaniu produkcji.

Jeśli chcesz dobrać odpowiednią fazowarkę do Twoich zadań - napisz info@ukosowarki.com.pl lub zadzwoń 503-569-621